SZTÁRCSINÁLÓK FŐPROBAHÉT!

Sztárcsinálók rockopera az UP Újpesti Rendezvénytér színpadán

Főpróbahét!
Február elsején szombaton és másodikán vasárnap bemutató!
SZTÁRCSINÁLÓK rockopera!
https://www.facebook.com/events/830272714055043/

JEGYRENDELÉS:
https://sztarcsinalokrockopera.hu/
https://psprodukcio.jegy.hu/
#sztarcsinalokrockopera #uprendezvenyter #up4event #PSProdukcio #sztarcsinalok #ujpest #szentevajk #kentaur #horváthkata #turilajos

NAPI SZEREPOSZTÁS

január 31. péntek, 19:00 óra (előbemutató)
NÉRÓ: Szemenyei János
SENECA: Egyházi Géza
AGRIPPINA: Sári Éva
JUVENALIS: Angler Balázs
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Stéphanie Schlesser
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA: Kovács Gyopár
OCTAVIA: Simon Panna Boglárka
PÉTER APOSTOL: Baksa András
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Sándor Dávid
BURRUS: Vadász Gábor
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Illés Dániel
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva

tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eőry Mónika,
Köpösdi Ádám, Kovács Péter, Szabó András, Tóth Arnold

február 1. szombat, 19:00 óra (bemutató 1)
NÉRÓ: Szemenyei János
SENECA: Pavletits Béla
AGRIPPINA: Sári Éva
JUVENALIS: Vecsei László
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Veres Mónika Nika
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA: Kovács Gyopár
OCTAVIA: Török Anna
PÉTER APOSTOL: Baksa András
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Sándor Dávid
BURRUS: Vadász Gábor
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Kovács Péter
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva

tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eöry Mónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András, Tóth Arnold

február 2. vasárnap, 19:30 óra (bemutató 2)
NÉRÓ: Cseh Dávid Péter
SENECA: Egyházi Géza
AGRIPPINA: Kecskés Tímea
JUVENALIS: Angler Balázs
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Stéphanie Schlesser
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA: Zsitva Réka
OCTAVIA: Simon Panna Boglárka
PÉTER APOSTOL: Ragány Misa
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Illés Dániel
BURRUS: Vadász Gábor
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Kovács Péter
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva

tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eőry Mónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András, Tóth Arnold

február 3. hétfő, 19:00 óra
NÉRÓ: Szemenyei János
SENECA: Pavletits Béla
AGRIPPINA: Sári Éva
JUVENALIS: Angler Balázs
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Veres Mónika Nika
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA: Kovács Gyopár
OCTAVIA: Török Anna
PÉTER APOSTOL: Baksa András
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Sándor Dávid
BURRUS: Vadász Gábor
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Illés Dániel
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva

tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eőry Mónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András, Tóth Arnold

február 4. kedd, 19:00 óra
NÉRÓ: Cseh Dávid Péter
SENECA: Egyházi Géza
AGRIPPINA: Kecskés Tímea
JUVENALIS: Vecsei László
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Stephanie Schlesser
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA: Zsitva Réka
OCTAVIA: Simon Panna Boglárka
PÉTER APOSTOL: Baksa András
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Sándor Dávid
BURRUS: Vadász Gábor
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Kovács Péter
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva

tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eőry Mónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András, Tóth Arnold

február 5. szerda, 19:00 óra
NÉRÓ: Cseh Dávid Péter
SENECA: Pavletits Béla
AGRIPPINA: Sári Éva
JUVENALIS: Vecsei László
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Veres Mónika Nika
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA: Kovács Gyopár
OCTAVIA: Török Anna
PÉTER APOSTOL: Ragány Misa
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Sándor Dávid
BURRUS: Vadász Gábor
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Kovács Péter
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva

tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eöry Mónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András, Tóth Arnold

február 6. csütörtök, 19:00 óra
NÉRÓ: Cseh Dávid Péter
SENECA: Egyházi Géza
AGRIPPINA: Kecskés Tímea
JUVENALIS: Angler Balázs
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Stéphanie Schlesser
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA: Zsitva Réka
OCTAVIA: Simon Panna Boglárka
PÉTER APOSTOL: Ragány Misa
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Illés Dániel
BURRUS: Baksa András
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Kovács Péter
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva

tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eőry Mónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András, Tóth Arnold

február 7. péntek, 19:00 óra
NÉRÓ: Szemenyei János
SENECA: Pavletits Béla
AGRIPPINA: Kecskés Tímea
JUVENALIS: Vecsei László
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Veres Mónika Nika
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA: Kovács Gyopár
OCTAVIA: Török Anna
PÉTER APOSTOL: Ragány Misa
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Illés Dániel
BURRUS: Baksa András
BRITANNICUS: Scheich Dávid
ZODIUS: Kovács Péter
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva

tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eöry Mónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András, Tóth Arnold