SZEREPOSZTÁS 2020 JANUÁR, FEBRUÁR

SZTÁRCSINÁLÓK
napi szereposztás
  1. január, február
 
  1. január 31. péntek, 19:00 óra (előbemutató)
NÉRÓ: Szemenyei János 
SENECA: Egyházi Géza
AGRIPPINA: Sári Éva
JUVENALIS:  Angler Balázs
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA:  Stéphanie Schlesser
CLAUDIUS CSÁSZÁR:  Vadász Gábor
POPPEA:  Kovács Gyopár
OCTAVIA: Simon Panna Boglárka
PÉTER APOSTOL:Ragány Misa
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS:  Illés Dániel
BURRUS: Baksa András
BRITANNICUS: Scheich Dávid 
ZODIUS: Kovács Péter
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka,Eőry Mónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András
 
  1. február 1. szombat, 19:00 óra (bemutató 1)
NÉRÓ: Szemenyei János
SENECA: Pavletits Béla
AGRIPPINA:  Sári Éva
JUVENALIS:  Angler Balázs
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Veres Mónika Nika 
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA: Kovács Gyopár 
OCTAVIA: Török Anna
PÉTER APOSTOL: Baksa András
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Sándor Dávid
BURRUS: Vadász Gábor
BRITANNICUS: Scheich Dávid 
ZODIUS: Illés Dániel
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eöry Mónik,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András, Kovács Péter
 
  1. február 2. vasárnap, 19:00 óra (bemutató 2)
NÉRÓ:  Cseh Dávid Péter  
SENECA:  Egyházi Géza
AGRIPPINA:  Kecskés Tímea
JUVENALIS: Vecsei László
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Stéphanie Schlesser
CLAUDIUS CSÁSZÁR:  Vadász Gábor
POPPEA:  Zsitva Réka
OCTAVIA:  Simon Panna Boglárka
PÉTER APOSTOL: Ragány Misa
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Illés Dániel
BURRUS: Baksa András
BRITANNICUS: Scheich Dávid 
ZODIUS: Kovács Péter
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, EőryMónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András
 
  1. február 3. hétfő, 19:00 óra
NÉRÓ: Szemenyei János  
SENECA: Pavletits Béla
AGRIPPINA: Sári Éva
JUVENALIS:  Angler Balázs
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Veres Mónika Nika
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA: Kovács Gyopár
OCTAVIA: Simon Panna Boglárka
PÉTER APOSTOL: Baksa András
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Sándor Dávid
BURRUS: Vadász Gábor
BRITANNICUS: Scheich Dávid 
ZODIUS: Illés Dániel 
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka,Eőry Mónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András, Kovács Péter
 
  1. február 4. kedd, 19:00 óra
NÉRÓ: Cseh Dávid Péter 
SENECA:  Egyházi Géza
AGRIPPINA:  Kecskés Tímea
JUVENALIS: Vecsei László
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Stephanie Schlesser 
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA:  Zsitva Réka
OCTAVIA: Török Anna
PÉTER APOSTOL: Ragány Misa
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Sándor Dávid
BURRUS: Baksa András
BRITANNICUS: Scheich Dávid 
ZODIUS: Illés Dániel 
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eőry Mónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András, Kovács Péter
 
  1. február 5. szerda, 19:00 óra
NÉRÓ: Cseh Dávid Péter
SENECA: Egyházi Géza
AGRIPPINA: Sári Éva
JUVENALIS: Vecsei László
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Veres Mónika Nika
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Vadász Gábor
POPPEA: Kovács Gyopár 
OCTAVIA: Török Anna
PÉTER APOSTOL: Ragány Misa
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS: Sándor Dávid
BURRUS: Baksa András
BRITANNICUS: Scheich Dávid 
ZODIUS: Kovács Péter 
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eöry Mónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András
 
  1. február 6. csütörtök, 19:00 óra
NÉRÓ:  Cseh Dávid Péter  
SENECA: Egyházi Géza
AGRIPPINA: Kecskés Tímea
JUVENALIS:  Angler Balázs
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA:  Stéphanie Schlesser
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA:  Zsitva Réka
OCTAVIA:  Simon Panna Boglárka
PÉTER APOSTOL: Baksa András
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS:  Illés Dániel
BURRUS: Vadász Gábor
BRITANNICUS: Scheich Dávid 
ZODIUS: Kovács Péter 
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eőry Mónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András
 
 
  1. február 7. péntek, 19:00 óra
NÉRÓ: Szemenyei János
SENECA: Pavletits Béla
AGRIPPINA:  Kecskés Tímea
JUVENALIS: Vecsei László 
KIPRIOS: Károlyi Krisztián
ULRIKA: Veres Mónika Nika
CLAUDIUS CSÁSZÁR: Csuha Lajos
POPPEA:  Zsitva Réka
OCTAVIA: Török Anna
PÉTER APOSTOL: Baksa András
PÁL APOSTOL: Ágoston Máté
TIGELLINUS:  Illés Dániel
BURRUS: Vadász Gábor
BRITANNICUS: Scheich Dávid 
ZODIUS: Kovács Péter 
LOCUSTA: Horváth Mónika
BŐVÉRŰ NŐVÉREK: Miklós Eponin, Pethő Dorottya, Porzsolt Éva
 
tánckar: Vincze Kitti, Szabados Tímea, Sinkó Réka, Eöry Mónika,
Köpösdi Ádám, Orosz Gergő, Szabó András

SZEREPOSZTÁS 2020 JANUÁR, FEBRUÁR